Ambla Vallavalitsust külastas Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimees

Ambla Vallavanema Rait Pihelgase kutsel külastas Ambla  vallavalitust  Eesti Korteriühiste Liidu juhatuse esimees Andres  Jaadla.

Vallavanem  tegi kokkuvõtte  Ambla valla arengutest ning plaanitavatest projektidest  ning  andis ülevaate   haldusreformi võimalikest  arengutest Järvamaal.

Andres  Jaadla sõnul oli südantsoendav  noore ja  aktiivse vallajuhi küllakutse. „ Olen ju ja ise oma lapsepõlvest suure osa   Amblas mööda saanud ja siin ka oma kooliteed alustanud" sõnas Jaadla.

„ Isa oli mul omaaegse Rakvere Haigla juhataja ja peaarst   ning ema ämmaemand. Kooliajast on meeles ,et olin suur lugeja. Kohalik raamatukogu sai põhjalikult läbi uuritud." lisas Jaadla ning rõõmustas väga  vallajuhi poolt kingitud valda tutvustavate raamatute üle.

Üheskoos   peeti tulevikuplaane arengute  ja kitsaskohtade osas valla elamumajanduses  ning  Rait Pihelgase  sõnul leiti ,et  Ambla  valla ja miks mitte ka lähivaldade  korteriühistutele võiks anda rohkem informatsiooni   ja teadmisi  , sealhulgas võimaluste kohta hoonete renoveerimiseks.

Eesti Korteriühistute  Liit on valmis  lähiajal , valdade toetusel,  vastava teabepäeva läbi  viima kinnitas Jaadla

Lisainfo

Andres    Jaadla
+ 372 5203987

Rait Pihelgas
+372 50 51 762