Aravete Noortekeskus tähistab 11. sünnipäeva piljarditurniiriga

Kui Ambla vald tähistab aprillis oma 25. sünnipäeva, siis Aravete Noortekeskusel täitub 22. aprillil juba 11. tegutsemisaasta! Sünnipäevakuu noortekeskuses on sel aastal pühendatud peamiselt piljardimängule ja sõprussuhete arendamisele.

Alates aprillist on põhjust rõõmustamiseks, nimelt on nüüdsest võimalus piljardimängu lisaks Amblale harrastada ka Aravete Noortekeskuses.

Kuna viimastel aastatel on palju arendatud noortekeskuste väliseid tegevusi mobiilse noorsootöö, matkamise ja seikluskasvatuse näol, siis sel aastal panime noortega pead kokku ja arutasime, mida oleks vaja teha selleks, et saada uusi sõpru ja et noortel oleks jätkuv huvi külastada ka keskust ennast. Koostöös sündiski projekt "Piljardimänguga sõpradeks!", mille põhieesmärgiks on Ambla valla noortekeskuste ruumisiseste tegevusvõimaluste arendamine ja parandamine (Amblale uued kiid ja lauahooldus), sihtgrupi suurendamine ning kahe valla noortekeskuste (Aravete, Ambla, Albu ja Ahula) koostöö ja sõprussuhete arendamine läbi noorte ühiste huvide.

Projekti esimene üritus leiab aset juba Ambla valla sünnipäevanädalal. 13. aprillil kell 15.00 ootame noori Ambla Noortekeskusesse Aravete vs Ambla noortekeskuste sõprusturniirile. 22. aprillil kell 15.00 on kõik noored, sõbrad ja koostööpartnerid oodatud koos meiega tähistama Aravete Noortekeskuse sünnipäeva ja osalema sünnipäevaturniiril. Parimatele auhinnad!

Sõpruskohtumised Ahulas ja Albus leiavad aset aprillis ja mais. Projekti lõpetab maikuus toimuv Aravete Piljardiässa turniir. Jälgi infot Aravete Noortekeskuse Facebooki lehel või www.ambla.ee nädalakavas.

Kõik, kes soovivad piljardimängu õppida ja turniiriks harjutada on oodatud noortekeskusesse alates 5. aprillist. Keskus on avatud T-R kell 14.00-18.00.

Projekti "Piljardimänguga sõpradeks!" rahastab 1385 euroga Eesti Noorsootöö Keskus (ENTK) läbi Avatud Noortekeskuste (ANK) projektikonkursi.

Annika Rohi
Ambla valla noorsootöötaja, projektijuht