Üleskutse tööandjatele

Eesti Töötukassa kutsub ettevõtjaid osalema Järvamaa Töömessil, mis toimub reedel 22. aprillil 2016  kell 11.00 - 15.00 Paide Kultuurikeskuses (Pärnu 18).

Järvamaa Töömessi eesmärk on viia kokku tööotsijad ja tööandjad, tutvustada Eesti Töötukassa võimalusi ning jagada välisriigis töötamisest või õppimisest huvitatud inimestele informatsiooni elu- ja töötingimuste kohta Euroopas.

Töömess on avatud kõigile huvilistele. Messil oodatakse osalema ettevõtjaid, kellel on huvi kohtuda uute potentsiaalsete töötajatega, pakkuda tööotsijatele praktikavõimalusi või esimest töökohta, või soov tutvustada ettevõtet ning  värbamistingimusi. 

Messil osalevad asjakohaste ettekannetega Eesti Töötukassa, Maksu- ja Tolliamet, Tööinspektsioon, MTÜ Living for Tomorrow, kelle esindajatelt saavad külastajad terve messipäeva vältel huvipakkuvat infot.

Töömessil osalemine on tasuta. Messi ajal on eksponendil kasutada oma laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik.

Messil osalemise soovist tuleks teatada hiljemalt 31.märtsiks 2016 täites registreerimisvormi veebis

Registreeruda saab kuni kohtade täitumiseni.

Lisaküsimused ja ettepanekud on oodatud: Aleksandra Kazakova, tel 385 9162, 5362 9214, aleksandra.kazakova@tootukassa.ee