11.07.17

Ametnikud


Rait Pihelgas - vallavanem
Haridus: kõrgem
Eriala: põllumajandusteaduse bakalaureusekraad
Tel: 383 4240; 505 1762
e-post: rait@ambla.ee
Vastuvõtuaeg: E 10.00 - 12.00
Puhkus 3.07-28.07.2017

Andrus Mikson - abivallavanem
Haridus: kesk-eri
Eriala: lähisõidutüürimees
Tel: 383 4241;  516 7875
e-post: andrus@ambla.ee
Vastuvõtuaeg: N 9.00 - 11.00

Urve Reinmets - vallasekretär
Haridus: kesk-eri
Eriala: agronoomia
Te: 383 4038
e-post: urve@ambla.ee
Vastuvõtuaeg: T  9.00 - 16.30; R 9.00 - 14.00

Katre Mägi - sotsiaalnõunik
Haridus: kõrgem
Eriala: sotsiaaltöö
Tel: 383 4242; 5347 3327
e.post: katre@ambla.ee
Vastuvõtuaeg: E 8.00 - 12.00

Tea Loodis - vallasekretäri abi
Haridus: rakenduskõrgharidus
Eriala: ärijuhimine (personalijuhtimine)
Tel: 383 4038
e-post: info@ambla.ee

Merike Kont - heakorra- ja keskkonnaspetsialist
Haridus: kõrgem
Tel: 383 4244; 5192 0267
e-post: merike@ambla.ee
Puhkus 03.07 - 21.07.2017

Aita Lepamets - finantsnõunik
Haridus: kesk-eri
Eriala: põllumajanduslik raamatupidamine
Tel 383 4166
e-post: aita@ambla.ee
Puhkus 12.07 - 28.07.2017

Marje Veedlervanemraamatupidaja
Haridus: kõrgem
Eriala: agronoom
Tel: 383 4166
e-post: marje.veedler@ambla.ee
Puhkus 12.07 - 25.07.2017

Karl Siiroja - maa- ja ehitusspetsialist
Haridus: kesk
Tel: 383 4244; 5309 7285
e-post: karl@ambla.ee
Vastuvõtuaeg: E 8.00 - 16.30
Puhkus 17.07 - 11.08.2017

Raili Ambos - lastekaitsespetsialist
Haridus: kõrgem
Eriala: sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse
Tel: 383 4242; 5329 2756
E-post: raili@ambla.ee

Urmas Piksar - järelevalvespetsialist
Haridus: kõrgem
Eriala: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Tel: 5326 7903
e-post: urmas@ambla.ee

Annika Rohi - noorsootöötaja
Haridus: rakenduskõrgharidus
Eriala: noorsootöö
Tel: 5800 5285
e-post: annika@ambla.ee
Puhkus 03.07-28.07.2017

Natalia Medvedeva - avahooldaja
Haridus: rakenduskõrgharidus