« Tagasi

Nädal Ambla vallas 15.05.2017 – 21.05.2017

Vanemaraamatupidaja Marje Veedler puhkusel 15.05 – 19.05.2017

Esmaspäev, 15. mai

kell 12:30 sotsiaalnõunik Katre Mägi kliendiga Paides

Teisipäev, 16. mai

kell 9.00 vallavanem Rait Pihelgas ja vallasekretär Urve Reinmets osalevad Järva valla koosolekul Järva-Jaanis

kell 10:00 noorsootöötaja Annika Rohi Koigis Järva valla noorsootöötajate kokkusaamisel

kell 13:00 vallavalitsuse istung

Kolmapäev, 17. mai

kell 11.00 Kevadtorm 2017 külastuspäev Kaitseväe keskpolügoonil, vallavanem Rait Pihelgas osaleb

kell 14.00 Ambla vallamajas ühinevate valdade raamatupidajate koosolek

Neljapäev, 18. mai

kell 11.00 vallavanem Rait Pihelgas Paides notaril

kell 15:00 vallavolikogu istung vallamajas

Reede, 19. mai

kell 13.00 vallavanem Rait Pihelgas osaleb Imaveres Jol-i üldkoosolekul

Aravete Keskkool

15. mail - 18.00 Emadepäeva kontsert

17. mail - Aravete KK näitetrupi näidend "Doonor on elupäästja"

23. mail - Töötuba "Ruumikultuur" (09.50, 9-12 kl.)

23. mail - KEAT Laager (6 kl.)

25. mail - Kohaliku omavalitsuse koalitsiooni loomise simulatsioon

29. mail - Algklasside spordipäev

31. mail - 4-6 klass õppekäigul Tartus

Aravete Külamuuseum

20. mai Aravete Külamuuseumis muuseumiöö

Muuseum avatud 18.00-22.00

18.30 Öös on näitemängu: Aravete Keskkooli näiteringi etendus "Eesti rahva ennemuistsed jutud"

Toimuvad: äraarvamise mängud, nuputamismängud

Avatud näitus kunstnik Andres Pleesi maalidest

Püsiekspositsioon

*kohv, tee , suupisted

Aravete Lasteaed Mesimumm

15.05- vanem rühm osaleb keskkonna õppeprogrammis Pokumaal (KIK-i projekt)

16.05 kell 11.00- sõpruskohtumine jalgpallis Aravete Lasteaed Mesimumm-Koeru lasteaed Päikeseratas

18.05 kell 10.45- beebikool

18.05 kell 9.30- noorem rühm osaleb Aegviidus keskkonna õppeprogrammis (KIK-i projekt)

19.05 kell 9.30- keskmine rühm osaleb keskkonna õppeprogrammis Aegviidus (KIK-i projekt)

Ambla Kultuurikeskus

21. mai osalevad Ambla valla rahvatantsijad Türil, laulu-ja tantsupeo proovis

Sport

16.05 kell 18.00   Ümber järve jooksu SV 3. etapp   Rava

18.05 kell 18.00   Ümber järve jooksu SV 4. etapp   Preediku

18.05 kell 19.00   Eesti MV jalgpallis, Ambla Vallameeskond vs JK Loo   Loo alevik

20.05 kell 12.00   Ambla valla lahtised MV kergejõustikus Aravete

21.05 kell 16.00   Eesti MV jalgpallis, Ambla Vallameeskond vs Tartu FC Helios   Tartu