12.04.17

Ambla vallavolikogu kontaktid
 

Ambla vallavolikogu on 13 liikmeline. Praegusesse koosseisu kuuluvad:

Nimi Kontakt
Harri Lepamets, volikogu esimees harri.lepamets@ambla.ee, 5185111
Vello Teor, volikogu aseesimees vello.teor@ambla.ee
Priit Grünthal priit.grynthal@ambla.ee
Marta Kondas marta.kondas@ambla.ee
Aive Kukk aive.kukk@ambla.ee
Ülle Ojamäe ylle.ojamae@ambla.ee
Madli Põder madli.poder@ambla.ee
Tõnu Linnasmäe tonu.linnasmae@ambla.ee
Arvi Luuk arvi.luuk@ambla.ee
Reimo Kaasiku reimo.kaasiku@ambla.ee
Margit Mikson margit.mikson@ambla.ee
Kuido Karjust kuido.karjust@ambla.ee
Krista Nelke (volitused peatunud 25.09.2015) krista.nelke@ambla.ee
Meelis Kaseväli meelis.kasevali@ambla.ee